Twój niezwykły sklep internetowy

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest łatwe w użytku i równocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko po to, aby zapewnić naszym partnerom i ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie sklepu online na naszej platformie to dostęp do narzędzi dopasowanych do rozmaitych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a jest to tylko fragment proponowanych przez nas narzędzi.

Według prowadzonych przez nas statystyk, korzystanie ze stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny dziennie. Eksperci Shopelo.pl systematycznie pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Ponadto masz okazję sprawdzenia naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest naprawdę proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś i chcesz połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do pensji, ale także przetestować pomysł na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, po więcej szczegółów.

Related Posts